Údolím Šembery 6. ročník – Za Mistrem Květoněm, 6. listopadu 2021

VÝSLEDKY Údolím Šembery 6. ročník Za Mistrem Květoněm 6.11. 2021

Tři různě dlouhé trasy (běh nebo chůze)

  • Den: 6.11.2021
  • Čas: 7:30 – 17:00
  • Místo: Hotel Na Závisti, Kozojedy (Praha východ)

Mapa místa srazu ZDE.

Zváni jsou všichni milovníci procházek nebo běhu se psy na náš šestý podzimní Dogtrekk, pro který jsme opět vybrali nádherné údolí ve Středočeském kraji, stejně jako v letech minulých.

Doporučená výbava: voda pro psy, miska, propiska, nabitý mobilní telefon, očkovací průkaz psa, náplasti a rychloobvaz .

Ostatní necháme na vašem uvážení a samozřejmě budeme sledovat situaci ohledně všech možných vládních nařízení a budeme vás včas informovat o všech změnách.

Délky tras:

TRASADÉLKASTARTOVNÉ
RYTÍŘSKÁcca 7 km, pouze procházka – štěňata do 1 roku věku, děti, starší osoby a psi200 Kč
KNÍŽECÍcca 18 km, běh i procházka300 Kč
KRÁLOVSKÁcca 25 km, běh i procházka300 Kč

Trasa RYTÍŘSKÁ má limit 5 hodin KNÍŽECÍ max. 6 hodin, trasa KRÁLOVSKÁ má limit 8 hodin. Při překročení limitu ztrácí účastník nárok na ceny. Jeden psovod může mít i více psů (vše na uvážení a riziko psovoda). Platba je za jeden tým, za psy navíc ani doprovod se neplatí. 

PLATBA STARTOVNÉHO

Termín přihlašování do 25.10.2021,  platby předem na účet.  Na místě o 100 Kč víc.

Číslo účtu:1539959017/3030
VS: telefonní číslo z přihlášky
Popis pro příjemce:vaše jméno

Přihlášky zasílejte na email prihlasky@pintadita.cz .

Uveďte své Jméno, Telefonní číslo, Jméno psa/ů, Trasu + běh/chůze

Seznam přihlášených

PRAVIDLA

DOGTREKKING je vytrvalostní sport, kdy stanovenou trať absolvuje člověk se psem/psy v určeném časovém limitu. Psovod je se psem spojen postrojem a vodítkem nebo vede psa pouze na vodítku. Závodníci jsou odkázáni sami na sebe a účastní se závodu na vlastní nebezpečí a berou veškerou zodpovědnost za svého psa.

Žádný pes nemůže jít v průběhu závodu na volno. V tom případě bude diskvalifikován. Zároveň jakékoli hrubé zacházení se psem nebo tahání psa za sebou bude vést k diskvalifikaci.

Cestou bude psovod plnit úkoly, které budou v cíli vyhodnoceny.

Na trati jdou závodníci samostatně a stejně tak dobíhají do cíle. Platí i pro trasy – chůze.

Závodníci jsou povinni uklízet po svých psem v obydlených částech tratě. Na lesních cestách prosím odklízejte na stranu nenechávejte uprostřed cest.

V případě zranění volat organizátora v ohrožení života záchrannou službu.  Doporučujeme stáhnout do mobilu aplikaci „Záchranka“

Vyvarujte se však, prosím, rizikového chování. Jistě znáte limity nejen své, ale i vašich mazlíčků. Řiďte se prosím jimi a buďte na sebe a pejsky opatrní. Každý závodník se účastní na vlastní nebezpečí.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:  psi NESMÍ běhat volně, vždy jsou spojeni se svým běžcem, chodcem ideálně na postroji v případě chůze je povolen i obojek s vodítkem. Prosím dodržujte pravidla, jde nám hlavně o to, aby si všichni závod užili. 

Partnerem je společnost PLATINUM