ÚDOLÍM ŠEMBERY – 9.ročník 2.11.2024 „Krajem prvních trampů“

Tři různě dlouhé trasy (běh nebo chůze)

  • Den: 2.11.2024
  • Čas: 7:30 – 17:00
  • Místo: Hotel Na Závisti, Kozojedy (Praha východ)

Mapa místa srazu ZDE.

Naším milým sponzorem je opět Krmivo PlatinumDalším milým sponzorem je:
Mediální partnerem je časopis SVĚT PSŮ

Zváni jsou všichni milovníci procházek nebo běhu se psy na náš devátý podzimní hobby Dogtrekk, pro který jsme opět vybrali nádherné údolí ve Středočeském kraji, stejně jako v letech minulých.

Povinná výbava: Nabitý mobilní telefon, očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině, propiska nebo tužka

Doporučená výbava: voda pro psy, miska, náplasti a rychloobvaz . Ostatní necháme na vašem uvážení.

Délky tras:

TRASADÉLKASTARTOVNÉ
OHIOcca 9 km, pouze procházka – štěňata do 1 roku věku, děti, starší osoby a psi300 Kč
KANSAScca 18 km, běh i procházka400 Kč
COLORADOcca 25 km, běh i procházka400 Kč

Trasa OHIO má limit 5 hodin KANSAS max. 6 hodin, trasa COLORADO má limit 8 hodin. Při překročení limitu ztrácí účastník nárok na ceny. Jeden psovod může mít i více psů (vše na uvážení a riziko psovoda). Platba je za jeden tým, za psy navíc ani doprovod se neplatí. 

PLATBA STARTOVNÉHO

Termín přihlašování do 25.10.2024,  platby předem na účet.  Na místě o 100 Kč víc. Storno přihlášky a vrácení startovného může být provedeno do 6. 9. 2024.

Číslo účtu:1539959017/3030
VS: telefonní číslo z přihlášky
Popis pro příjemce:vaše jméno

Přihlášky zasílejte na email prihlasky@pintadita.cz .

Uveďte své Jméno, Telefonní číslo, Jméno psa/ů, Trasu + běh/chůze

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH ZDE

PRAVIDLA

DOGTREKKING je vytrvalostní sport, kdy stanovenou trať absolvuje člověk se psem/psy v určeném časovém limitu. Psovod je se psem spojen postrojem a vodítkem nebo vede psa pouze na vodítku. Závodníci jsou odkázáni sami na sebe a účastní se závodu na vlastní nebezpečí a berou veškerou zodpovědnost za svého psa.

Žádný pes nemůže jít v průběhu závodu na volno. V tom případě bude diskvalifikován. Zároveň jakékoli hrubé zacházení se psem nebo tahání psa za sebou bude vést k diskvalifikaci.

Cestou bude psovod plnit úkoly, které budou v cíli vyhodnoceny.

Na trati jdou závodníci samostatně a stejně tak dobíhají do cíle. Platí i pro trasy – chůze.

Závodníci jsou povinni uklízet po svých psem v obydlených částech tratě. Na lesních cestách prosím odklízejte na stranu nenechávejte uprostřed cest.

V případě zranění volat organizátora v ohrožení života záchrannou službu.  Doporučujeme stáhnout do mobilu aplikaci „Záchranka“

Vyvarujte se však, prosím, rizikového chování. Jistě znáte limity nejen své, ale i vašich mazlíčků. Řiďte se prosím jimi a buďte na sebe a pejsky opatrní. Každý závodník se účastní na vlastní nebezpečí.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:  psi NESMÍ běhat volně, vždy jsou spojeni se svým běžcem, chodcem na postroji v případě chůze je povolen i obojek s vodítkem. Prosím dodržujte pravidla, jde nám hlavně o to, aby si všichni závod užili.