Údolím Šembery 2020 – 28.11.2020

Údolím Šembery 5.ročník – BLUDNÁ DÝNĚ tři různě dlouhé trasy (běh nebo chůze)

Událost: Šembera 2020

ZÁVOD PROBĚHL VIRTUÁLNĚ tedy berte výsledky jako neporovnatelné. Mnozí v vás šli skutečně na Šembeře a plnili úkoly a do toho měli značné převýšení. Ostatní zvolili svoji trasu bez úkolů a v rovinatějším terénu. 

Mě hlavně těší vaše chuť se projít v přírodě a brát to tak trochu jako náš tradiční závod. Všichni jste dostali medaile, Pamětní list a od sponzora Platinum vzorečky a navíc létací talíř pro vaše psy Purina.

Pokud ceny někomu nedorazily, tak mi, prosím, napište. 

                                         MOC VÁM VŠEM DĚKUJI ZA ÚČAST

 

 

 

 

 


Místo: Přístřešek Na Šembeře

                    50.0196628N, 14.8155361E

 Toto místo znáte byla tam střelnice, bohužel aktuální parkoviště je plné                                 pokácených stromů musíte tedy hledat místo podél silnic. Buďte prosím                                 ohleduplní k přírodě a šetřete místem pro ostatní.

 Nejbližší autobusová zastávka je v Doubravčicích 2km od místa srazu  spoje                         491, 423. IDOS nabízí spoje z Prahy cesta cca 1h12 min.

Den: 31.10.2020

Čas: 7:30 – 17:00

 

Zváni jsou všichni milovníci procházek nebo běhu se psy na náš pátý podzimní Dogtrekk, pro který jsme vybrali nádherné údolí ve Středočeském kraji, stejně jako v letech minulých.

Doporučená výbava: voda pro psy, miska, propiska, nabitý mobilní telefon, očkovací průkaz, náplasti a rychloobvaz .

Ostatní necháme na vašem uvážení.

Délky tras:

TRASA

DÉLKA

STARTOVNÉ

KRÁTKÁ

cca 7 km, pouze procházka – štěňata do 1 roku věku, děti, starší osoby a psi

150 Kč

DLOUHÁ

cca 18 km, běh i procházka

250 Kč

NEJDELŠÍ

cca 25 Km, běh i procházka

250 Kč

Trasa KRÁTKÁ a DLOUHÁ mají limit splnění max. 5 hodin, trasa NEJDELŠÍ má limit 8 hodin. Při překročení limitu ztrácí účastník nárok na ceny. Jeden psovod může mít i více psů (vše na uvážení a riziko psovoda). 

PLATBA STARTOVNÉHO

Termín přihlašování do 23.10.2020,  platby předem na účet.  Na místě o 100 Kč víc.

Číslo účtu:

1539959017/3030

VS:

 telefonní číslo z přihlášky

Popis pro příjemce:

vaše jméno

Přihlášky zasílejte na email prihlasky@pintadita.cz .

Uveďte své jméno

Telefonní číslo,

Jméno psa/ů,

Trasu + běh/chůze

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

PRAVIDLA

DOGTREKKING

je vytrvalostní sport, kdy stanovenou trať absolvuje člověk se psem v určeném časovém limitu. Psovod je se psem spojen postrojem a vodítkem nebo vede psa pouze na vodítku. Závodníci jsou odkázáni sami na sebe a účastní se závodu na vlastní nebezpečí a berou veškerou zodpovědnost za svého psa.

Žádný pes nemůže jít v průběhu závodu na volno. V tom případě bude diskvalifikován. Zároveň jakékoli hrubé zacházení se psem nebo tahání psa za sebou bude vést k diskvalifikaci.

Cestou bude psovod plnit úkoly, které budou v cíli vyhodnoceny.

Na trati jdou závodníci samostatně a stejně tak dobíhají do cíle. Platí i pro trasy – chůze.

Závodníci jsou povinni uklízet po svých psem v obydlených částech tratě. Na lesních cestách prosím odklízejte na stranu nenechávejte uprostřed cest.

V případě zranění volat organizátora v ohrožení života záchrannou službu.  Doporučujeme stáhnout do mobilu aplikaci „Záchranka“

Vyvarujte se však, prosím, rizikového chování. Jistě znáte limity nejen své, ale i vašich mazlíčků. Řiďte se prosím jimi a buďte na sebe a pejsky opatrní. Každý závodník se účastní na vlastní nebezpečí.