Seznam přihlášených ŠEMBERA 2019

JMÉNO PSOVODA JMÉNO PSA TRASA BĚH/ CHŮZE PLACENO  
ÚLET CHŮZE
Jana Kohoutková Kaisy úlet chůze ANO  
Jana Zítková Fífa, Kubí, Tyroušek úlet chůze ANO  
Kateřina Medková Gaston Karo ArQeVa úlet chůze ANO  
Nikola Smáková Cooper úlet chůze ANO  
Tereza Steidenová Chico úlet chůze ANO  
Kateřina Wanieová Meggie, Corbray úlet chůze ANO  
Denisa Svobodová Dustin Lužanské hvozdy, Forwood Preberry úlet chůze    
Martina Hronová Berry, Kira úlet chůze ANO  
Sylva Jančová  Marissa Vita canina úlet chůze ANO  
Michaela Zítko Abby úlet chůze ANO  
ÚLET BĚH
Vladimír Kalivoda Maggie úlet Běh ANO  
Stanislav Kopinec Sisinka úlet Běh  
Miluška Reichová Flossy Rose Wolfdog Bohemia úlet Běh ANO  
Peter Stolárik Hot Chocolate Song úlet Běh  
 
 
VÝPRAVA CHŮZE
Martina Burianová Amy (Brilliant Eywa Enginera) výprava chůze ANO  
Růžena Feldsteinová Uncas, Saki výprava chůze ANO  
Renáta Lysá Beník, Miky výprava chůze  
Andrea Křikavová Richmond výprava chůze  
Sylva Novotná Pepina výprava chůze  
Markéta Nikolíková Amík výprava chůze  
Michala Drahošová Centa Nella Belavia výprava chůze ANO  
Jana Hájková Utara výprava chůze ANO  
Ilona Dufková Amor výprava chůze ANO  
Petra Hromádková Lawi výprava chůze  
Matúš Grabec Beatrice Lucky Star výprava chůze  
Pawel Figas Nio výprava chůze  
Daniel Lampová Ben výprava chůze ANO  
Dagmar Střelcová Ronnie výprava chůze  
Markéta Vojtová Ghabi Srdcerváč výprava chůze    
Eva Novotná Sofie, Ellie výprava chůze    
Veronika Sůrová Explosive Jack Sideric Miks (Mickey) výprava chůze ANO  
David Koukal Daniels výprava chůze ANO  
Michaela Sůrová Snow Flake výprava chůze    
Edita Zittová Teddy výprava chůze ANO  
Soňa Brandejsová Dubská Bára výprava chůze ANO  
Alena Kuldová „Cony“ (Corina Cor Micomi) výprava chůze ANO  
Jana Laštovičková Adelaid výprava chůze ANO  
Kristýna Hávová Kesha, Rio Výprava chůze    
Karolína Rücklová Justy výprava chůze ANO  
Petra Dejdová Irigo Fifth Element Qwandoya výprava chůze ANO  
Andrea Ladrová Fífa výprava chůze    
Magdaléna Fialová Xantipi „Skippy“ výprava chůze ANO  
           
           
           
 
VÝPRAVA BĚH
Martina Točeková Kimi, Gero výprava Běh ANO  
Veronika Brůhová Catch výprava Běh ANO  
Zuzana Turnovská Marcelka Výprava Běh ANO  
Romana Balcarová Britany, Heli výprava Běh ANO  
Eva Balcarová Bethany výprava Běh ANO  
Helena Vidovičková Hector od Křemílka Výprava Běh ANO  
 
 
ŠPACÍR CHŮZE
Anežka Hájková Maty špacír chůze ANO  
Michal Svatoš Engien špacír chůze ANO  
Karla Pelikánová Woody a Maffi špacír chůze ANO  
Dana Svatošová Bellinka špacír chůze ANO  
Karolína Svatošová Jackai špacír chůze ANO  
Lucie Kremličková Shep špacír chůze ANO  
Nathalie Lišková Sheila špacír chůze ANO  
Lenka Dvořáková Mia špacír chůze ANO  
Natálka a Anetka Junová Elinka špacír chůze ANO  
Milan Národa Bárt špacír chůze ANO  
  Emir Gill Nikita, Baby špacír chůze ANO  
Klára Hronková Nelly špacír chůze ANO  
Lucie Balaštíková Grippen, Fík špacír chůze ANO