Organizační informace k akci Mukařovský Pes 2019

Milí závodníci a účastníci akce Mukařovský pes 2019,

máme ohromnou radost, že se vás tak mnoho zaregistrovalo do všech soutěží. Proto je nutné podat vám všem co nejvíce informací k organizaci celého dne.  Prosím pečlivě čtěte a dodržujte veškerá pravidla. Prostudujte si prosím, kde je místo setkání a přijeďte rozhodně s dostatečným předstihem. 

Odkaz na mapu akce ZDE.

Zkontrolujte si prosím správnost své registrace a platby na níže uvedeném odkazu ZDE.  Pokud něco nesedí napište nám na prihlasky@pintadita.cz .

Parkujte prosím pouze na VOLNÝCH místech tam, kde je označeno parkoviště a nikoho neblokujte. Budeme rádi, když nebudete parkovat v ulicích v obci, protože vždy je nutné nechat místo na projetí hasičského vozu.  Hned v blízkosti parkovací louky (Parking II.) je možné vstoupit dále do lesa a své psy před akcí vyvenčit. Rybník uprostřed obce neslouží ke koupání psů a pohyb psů na louce před rybníkem není povolen. Prosím respektujte rybáře. tak ji prosím využijte, cestou k hotelu psy vyvenčete. Registrace (bod 1 na mapě) bude před hlavním podiem, odkud budeme také startovat a zároveň zde bude i cíl pro běh i procházku.  Na loukách budou k dispozici mobilní toalety. Také si u nás můžete nechat vaše věci na převlečení, pokud běžíte.  V celé obci prosím vždy UKLÍZEJTE po svých psech. Sáčky, velké pytle a kontejnery budou připraveny. Nejdříve proběhne registrace, a následně budete startovat. Přednost budou mít závodníci, kteří běží a pak jdou na procházku, proto všechny prosím, aby se hlásili hned u registrace. 

Starty procházky budou také průběžně hned po registraci a přednost mají ti, kteří se přihlásili na odpolední soutěže tedy Voříškiádu a karneval. Moc vás všechny prosím, snažte se dodržovat časy, je vás hodně.

8:00 Registrace 8:30 Start Canicross i Zábavná procházka Upozorňujeme, že účastnící Canicrossu a Zábavné procházky musí být se svým psem spojeni postrojem nebo vodítkem! Časy jsou stanoveny pro začátek, je vás hodně na procházku počítejte s možností čekání než dojde na váš start 🙂   Pokud se účastníte pouze Voříškiády, tak registrace začnou od 12:00. Samotné soutěže začínají ve 14:00. Posíláme vám přibližný harmonogram ukázek v průběhu celého dne.

DOPORUČENÁ VÝBAVA: Očkovací průkazy pro psy – pro případnou kontrolu tzn. zkontrolujte si zda máte platné očkování, nám je předkládat nemusíte, ale mějte je s sebou! Propiska, tužka Nabitý mobil Pružné obinadlo, náplasti, dezinfekce   Na trase procházky je rybníček a můžete své psy i vykoupat jinak si vezměte i vodu vlastní, pokud vaši psi pijí častěji.   V místě konání akce budou stánky s občerstvením a v blízkosti je restaurace, kam se psy můžete.    Jídlo a pití je ve vaší režii.   U canicrossu  proběhne vyhlašování po doběhnutí všech účastníků  Ceny máme pro první tři v každé kategorii plus pro každého, kdo dokončí bez diskvalifikace.

Důvod k diskvalifikaci – bez nároku na ceny: – nepoužití postroje či vodítka – nevhodné chování k psům ve všech závodech a soutěžích – nesplnění min. 3 úkolů u procházky (nezkracujte si tedy vědomě trasu)

Jakékoli připomínky nebo požadavky pište na mail: prihlasky@pintadita.cz  co nejdříve.   Důležité telefonní číslo: 728 142 288 ( Šárka Gill )    Nejblíž je veterinární nemocnice Český Brod s nonstop provozem. V místě akce bude MVDr. Pavel Mádr., který bude i besedovat. Vaše malá zranění ošetříme na místě v případě nouze volejte rovnou záchranku.

Na různých místech v okolí budou probíhat malé soutěže do kterých se nemusíte předem hlásit. Zájemci o soutěže se psy se přihlásí rovnou na místě a dostanete kartičku. U soutěží budou pomocníci, kteří vám na kartičku dají razítko. S vyplněnou kartičkou se dostavíte k registraci pro cenu.

TĚŠÍME SE NA VÁS VŠECHNY –   HLAVNĚ SI MUKAŘOVSKÉHO PSA V KLIDU A POHODĚ UŽIJTE !!!  

Akce podporuje Depozitum Beruška a útulek Dogpoint, máte-li cokoli pro pejsky předejte to prosím přímo na akci. Přispět můžete také zakoupením jejich předmětů a zboží na jejich stánku.

Za pořadatele akce se na Vás těší

Šárka Gill, Jakub Douša, Milan Národa

PROGRAM