Kolo a běh

 

Tréninky: pondělí 17:00 – 18:00 sraz u školy U říčanského lesa, Říčany

 

Běh, kolo a sporty v přírodě

Zcela nový kroužek pro všechny, co se rádi hýbou, zkouší nové věci a mají rádi změnu. Kroužek běh, kolo a sporty v přírodě vám představí klasickou běžeckou abecedu, naučí vás protáhnout a procvičit tělo.

Vyzkoušíme si běhat ve městě, ale i v lese, přes překážky, bez překážek, se psem (ukázka Canicrossu) anebo bez. Projedeme se na kole a trošku si zaposilujeme. S sebou budete potřebovat vhodnou a pohodlnou obuv, sportovní oblečení dle počasí (pro sychravý podzim s reflexními prvky) a helmu na kolo, pokud se pojedeme projet. Těším se na vás!

Více info: Marie Maňásková, www.nafialce.cz

Sportovní všestrannost

„Neví vaše dítě, který sport ho nejvíce baví?“ Nevadí! V kroužku Sportovní všestrannost se budeme zaměřovat na rozvoj pohybových dovedností. Tento kroužek je dobrým pohybovým základem pro jakýkoliv sport do budoucna.

Zaměření na rychlost, obratnost, sílu, součástí přípravky je běh, cvičení, cvičení s pomůckami, míčové hry,…  Zdravý pohyb celým tělem s nářadím i bez. Zařazeny jsou akrobatické či  gymnastické prvky, míčové i jiné pohybové hry a další aktivity. Vyzkoušejte náš kroužek, aby děti porozuměly, v čem tkví jejich přednosti, co je baví a kde je potřeba zapracovat.

Více info: Marie Maňásková, www.nafialce.cz

pintadita_temp

Uložit

Uložit